Esnafla dost, görevine sadık… Adana zabıtası ona emanet

Okunma Zamanı:39 Saniye

Adana Büyükşehir Belediyesi’nde zabıtada birinci adam kim olacak sorusu yanıt buldu. Daha önce de daire başkanlığı yapan Tarık Öncel Zeydan Karalar tarafından yeniden atandı.

Yeni dönemde Zeydan Karalar’ın başkanlığında Adana’ya hizmet edecek olan kadrolar yavaş yavaş şekillenmeye başladı.

Bu kadrolar arasında en merak edilen ve bir o kadar da kritik bir görev olan zabıtaydı.

Göreve seçilen Zeydan Karalar’ın Seyhan Belediyesi’nde birlikte çalıştığı Ercan Kandemir’i mi transfer edeceği yoksa başka bir ismi mi görevlendireceği belediye kulislerinde en çok konuşulanlar arasıdaydı.

Önceki gün yapılan atama ile ise bu soru yanıt buldu.

Daha önce bir dönem yine Zabıta Daire Başkanlığı görevi yürüten tecrübeli isim Tarık Öncel, Başkan Karalar tarafından yeniden bu göreve atandı.

Öncel, esnaf ile kurduğu sürdürebilir iletişim ve buna paralel olarak görevine sadık ve dürüst bir isim olarak biliyor.

İçerik Editörü

AdanaNeDiyor.com yeni nesil bağımsız haber ve yorum platformudur. Kentlilik kültürü ve bilincini geliştirmek, çoğulcu ve katılımcı yerel demokrasiyi pekiştirmek için haber yapar, mikrofon uzatır, yorumlar ve tartışır.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

2 thoughts on “Esnafla dost, görevine sadık… Adana zabıtası ona emanet

  1. Sevgili armağan kabaklı Acaba başkan kaldırım işgali için ne gibi önlem alacak saydam cad. Sehit Kemal (beymh) akkapı gülbahçe si daha sayamadım yerler hiç bir vatandaş kaldırımdan yürüyemiyor inşallah başkan ekmeğini kazanan seyyar esnaf’a yer gösterip onlarla uğraşmaz sevgiler. ADNAN ERDEM

Bir cevap yazın

Next Post

Sönmez çocuk işçiliğine dikkat çekti çözüm önerdi

Cts Tem 27 , 2019
TÜRKONFED Başkan Yardımcısı, ÇUKUROVA SİFED ve ADSİAD Başkanı Süleyman Sönmez, toplumda yalnızlaşma ve çocuk işçiliği sorununa dikkat çekti MERSİN – Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Başkan Yardımcısı, Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (ÇUKUROVA SİFED) ve Adana Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD) Başkanı Süleyman Sönmez, günümüz dünyası toplumunda […]