Karataş belediye başkanı Topuz: Spor kulübüne her zaman destek olacağız

Okunma Zamanı:42 Saniye

Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz Karataş Belediye Spor’ a antrenmanları sırasında ziyarette bulunarak sporcuların her daim destekçisi olacaklarını belirttiler.  

Başkan Topuz;  Karataş’ ta sporun geliştirilmesi yönünde faaliyet gösteren Akdeniz Karataş Spor’ u Karataş Belediyesi himayesine alarak Karataş Belediye Spor adı ile müsabakalarda mücadele vermelerini sağladık.

Bu süreçte ilçenin tek spor kulübünü belediye himayesine alınarak faaliyet göstermesi, alt yapının ve ilerleyişin daha verimli olmasını sağlayacağı inancı ile desteklerimizi sporcularımıza her daim vereceğiz. Madde bağımlılığı ile mücadele konusunda da spora verdiğimiz önemi her fırsatta dile getiriyor ve gençlerimizi destekleyeceğimizi yineliyoruz.

Bu bağlamda kulübümüzün ve sporcularımızın ihtiyaçları doğrultusunda tüm malzeme ihtiyaçlarını karşıladık. İnanıyoruz ki takımımız bölgemizde yapımı tamamlanma noktasına gelen stadyum ve spor salonumuzun en canlı günlerini yaşamasını sağlayacak ve ilçemizin spor ile tanıtarak gelişecek bir yapıya kavuşturacaktır. Genç sporcularımıza Karataş Belediye Spor adı altında verecekleri mücadele de başarılar diliyoruz.” dedi. 

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

Next Post

ÇUKUROVA SİFED’den yoksulluğa karşı ortak platform çağrısı

Per Eyl 24 , 2020
Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (ÇUKUROVA SİFED) Başkanı Süleyman Sönmez, kalbi kenti için atan, bu uğurda üreten, girişimci bir ruhla kalkınmaya öncülük etmek isteyen tüm insanların, valiliklerin, kalkınma ajansının, üniversitelerin, belediyelerin ve sivil toplum kuruluşlarının ortak platformda buluşarak ekonomik atılım sağlamanın yollarını araması gerektiğini vurguladı. ADANA’DA TOPLANTILAR Türkiye İstatistik […]